Aveiro
 • 0 out of 5

  Komoda K4S AVEIRO

  Komoda K4S AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  215.00
 • 0 out of 5

  Vitrína W2D3S AVEIRO

  Vitrína W2D3S AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  352.00
 • 0 out of 5

  Vitrína W2D2S AVEIRO

  Vitrína W2D2S AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  308.00
 • 0 out of 5

  Vitrína W1D1S AVEIRO

  Vitrína W1D1S AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. ´Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  244.00
 • 0 out of 5

  Konferenčný stolík ST AVEIRO

  Konferenčný stolík ST AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  64.00
 • 0 out of 5

  Dvojdverová skriňa S2D AVEIRO

  Dvojdverová skriňa S2D AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  290.00
 • 0 out of 5

  RTV stolík AVEIRO

  RTV stolík AVEIRO -  elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. ´Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  130.00
 • 0 out of 5

  Komoda K2D3S AVEIRO

  Komoda K2D3S AVEIRO - elegantný, moderný a zároveň klasický nábytok AVEIRO bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne. ´Dekoratívny pásik na okraji čiel vytvára krásny 3D efekt.
  230.00