SKY sektorový nábytok, obývacia stena

Obývacia stena SKY

Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu, kde sa stretáva celá rodina. Sektorový nábytok SKY vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. Jeho moderné prevedenie dopĺňa pevnosť a skutočný štýl. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, a podľa svojho vkusu. Farebné prevedenie COUNTRY ŠEDÁ spôsobí vo vašej obývačke príjemnú atmosféru a prinesie prírodný prvok do dizajnu. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru SKY, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie, a zariaďte si byt, dom, hotel alebo kanceláriu moderne a štýlovo.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík SKY

85,00 
Konferenčný stolík SKY je zaradený do zostavy Sky a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. Stolík si môžete zakúpiť aj samostatne, lebo jeho farebné i materiálové prevedenie je moderné. Farba konferenčného stolíka je country sivá.

Skriňa SKY

251,00 
Skriňa SKY - Skriňa má moderné farebné a zároveň veľmi pevné materiálové prevedenie. Farba nábytku je country sivá. Skriňa je dvojdverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých úchytiek. Sú kovové. Skriňa obsahuje ABS hrany, ktoré plnia ochrannú funkciu. Je zaradená do zostavy SKY. Môžete ju kombinovať s ďalším nábytkom.

Komoda 155 SKY

251,00 272,00 
Komoda 155 SKY - Komoda je moderná no vhodne zapadne aj do tradičnej domácnosti a to hlavne kvôli jej farebnému prevedeniu. Farba komody je country sivá.

Komoda 120 SKY

176,00 
Komoda 120 SKY - Dizajn komody je moderný. Farba komody je country sivá. Komoda je štvordverová a otvára sa prostredníctvom podlhovastých úchytiek, ktoré sú kovové. Komoda je zhotovená z ABS hranami. Táto komoda patrí do zostavy SKY. Môžete ju kombinovať s ďalším moderným nábytkom.

Vitrína SKY

193,00 217,00 
Vitrína SKY - Vitrína vhodne zapadne do modernej i tradičnej domácnosti a to hlavne kvôli jej farebnému prevedeniu. Farba nábytku je country sivá.

RTV stolík + polica SKY

168,00 
RTV stolík + polica SKY - Stolík pod televízor je zaradený do zostavy Sky a preto ho môžete kombinovať aj s ďalším nábytkom rovnakého dizajnu. S RTV skrinkou sa dodáva aj jednoduchá polica. Farba RTV skrinky a police je country sivá.

Obývacia stena SKY

537,00 
Obývacia stena SKY - vyniká originalitou a komfortom, preto nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si svoju obývačku podľa Vašich vlastných predstáv. Našou prioritou predovšetkým je, že  sa riadime prianím našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.