Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok RENE vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, skrinky, regál a policu. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie BOROVICA ANDERSEN spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru RENE aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík RENE

87,00 
Konferenčný stolík RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Skriňa 110 RENE

224,00 
Skriňa 110 RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Skriňa 70 RENE

155,00 
Skriňa 70 RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Komoda 200 RENE

229,00 
Komoda 200 RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Komoda 155 RENE

224,00 249,00 
Komoda 155 RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Komoda 120 RENE

157,00 
Komoda 120 RENE  - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Regál RENE

139,00 
Regál RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.

Polica RENE

33,00 
Polica RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne. Hravo poslúži ako dobrý pomocník na vystavenie kníh, dekorácií alebo čohokoľvek, čo si na ňu budete potrebovať odložiť.

RTV stolík RENE

135,00 
RTV stolík RENE - Sektorový nábytok Rene je vhodný na zariadenie obývačky, jedálne alebo detskej izby. Nábytok je navrhnutý tak, aby pri čelnom pohľade na korpusy pôsobil masívne a pevne.