Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok INOX vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete komody, RTV stolíky a policu. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie ŠEDÁ/JACKSON HICKORYN spôsobí vo vašej obývačke divy. Dovoľte sektoru INOX aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda 175 INOX

278,00 
Komoda 175 INOX - Zostava je vyrobená z kvalitného LTD materiálu, ktorý sa jednoducho udržiava. Hrany sú chránené ABS páskou. Eleganciu nábytku dodávajú čierne vysoké nožičky, ktoré sú vyrobené z dreva, v čiernej farbe. Dvierka sa otvárajú pomocou bezúchytového systému "PUSH TO OPEN".

Komoda 125 INOX

235,00 
Komoda 125 INOX - Zostava je vyrobená z kvalitného LTD materiálu, ktorý sa jednoducho udržiava. Hrany sú chránené ABS páskou. Eleganciu nábytku dodávajú čierne vysoké nožičky, ktoré sú vyrobené z dreva, v čiernej farbe. Dvierka sa otvárajú pomocou bezúchytového systému "PUSH TO OPEN".

Komoda 100 INOX

278,00 
Komoda 100 INOX - Zostava je vyrobená z kvalitného LTD materiálu, ktorý sa jednoducho udržiava. Hrany sú chránené ABS páskou. Eleganciu nábytku dodávajú čierne vysoké nožičky, ktoré sú vyrobené z dreva, v čiernej farbe. Dvierka sa otvárajú pomocou bezúchytového systému "PUSH TO OPEN".

RTV stolík 175 INOX

200,00 
RTV stolík 175 INOX - Zostava je vyrobená z kvalitného LTD materiálu, ktorý sa jednoducho udržiava. Hrany sú chránené ABS páskou. Eleganciu nábytku dodávajú čierne vysoké nožičky, ktoré sú vyrobené z dreva, v čiernej farbe. Dvierka sa otvárajú pomocou bezúchytového systému "PUSH TO OPEN".

RTV stolík 150 INOX

185,00 
RTV stolík 150 INOX - Zostava je vyrobená z kvalitného LTD materiálu, ktorý sa jednoducho udržiava. Hrany sú chránené ABS páskou. Eleganciu nábytku dodávajú čierne vysoké nožičky, ktoré sú vyrobené z dreva, v čiernej farbe. Dvierka sa otvárajú pomocou bezúchytového systému "PUSH TO OPEN".