Sektorový nábytok FLOW

Obývacia izba so sektorovým nábytkom FLOW prinesie príbytku jemnú a modernú eleganciu.  Prírodné materiály a kontrastné prevedenie zútulnia každú obývačku alebo hotelovú izbu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, policu a regál. Zariaďte si obývačku štýlovo  a tak, aby ste vytvorili moderný priestor pre oddych i zábavu. Farebné prevedenie DUB ARTISAN/CIERNY PERLISTÝ vytvorí dokonalý efekt a dizajn. Dovoľte sektoru FLOW, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie. Sektorový nábytok poľahky poskladáte podľa svojej potreby. Dizajn je zladený, čo je veľkou výhodou. Stačí už len doladiť sedačku a doplnky a vaša nová krásna obývačka je na svete.

Zobrazuje sa všetkych 6 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Polica FLOW

28,00 
Polica FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej. Na výrobu bol použitý kvalitný materiál, hrany sú na predĺženie životnosti olepené ABS páskou.

Konferenčný stolík FLOW

155,00 
Konferenčný stolík FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej.

Regál FLOW

218,00 
Regál FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej.

Komoda 151 FLOW

200,00 
Komoda 151 FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej.

Komoda 102 FLOW

139,00 
Komoda 102 FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia. Farebné prevedenie sa spolieha na kontrast dubu artisan a perlovej čiernej.

RTV stolík FLOW

165,00 
RTV stolík FLOW - Moderný sektorový nábytok do obývačky FLOW. Súčasné trendy pri zariaďovaní interiéru obývačky plnohodnotne spĺňa nábytok FLOW - jednoduchosť, precíznosť, jemný nádych minimalizmu, kvalita prevedenia.