EVOKE

EVOKE – obývacia stena

Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok EVOKE vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolíky, komodu, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie DUB EVOKE/GRAFIT spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru EVOKE aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Polica EVOKE

30,00 
Polica EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z meriálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou.  Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.

Konferenčný stolík EVOKE

163,00 
Konferenčný stolík EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.

Komoda EVOKE

181,00 
Komoda EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.

Vitrína 63 EVOKE

183,00 
Vitrína 63 EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu. Za príplatok je možné zakúpiť si do vitrín LED osvetlenie.

Vitrína 103 EVOKE

183,00 
Vitrína 103 EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu. Možnosť dokúpiť LED osvetlenie.

RTV stolík 163 EVOKE

148,00 
RTV stolík 163 EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou.  Dub evoke sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.

ERTV stolík 113 EVOKE

100,00 
ERTV stolík 113 EVOKE - Kvalitný, moderný nábytok v kubickom dizajne vyrobený z materiálu, ktorý je odolný voči poškriabaniu a vlhkosti. Charakteristické hrubé korpusy sú vyrobené z MDF a sú potiahnuté fóliou. Hrany sú na predĺženie životnosti ohranené ABS páskou. Dub EVOKE sa vyznačuje jasnou kresbou dubového masívu.