Sektor Baltic

Nábytok je nádhernou prezentáciou moderného, elegantného štýlu, prepracovaný do najmenšieho detailu. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom „push to open“. Obývacia izba sa s ním stane útulným prístavom a skutočným domovom. Sektorový nábytok BALTIC vnesie do vášho príbytku radosť a eleganciu. V ponuke nájdete konferenčný stolík, RTV stolík, komody, policu a vitríny. Zariaďte si obývačku štýlovo nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť. Farebné prevedenie JACKSON HICKORY/GRAFIT je veľmi trendy, hodí sa pre minimalizmus i moderný štýl a komfort. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru BALTIC, aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Vitrína 104 BALTIC

279,00 314,00 
Vitrína 104 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Vitrína 54 BALTIC

176,00 199,00 
Vitrína 54 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Komoda nízka 154 BALTIC

207,00 
Komoda nízka 154 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Komoda nízka 104 BALTIC

150,00 
Komoda nízka 104 BALTIC  patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Komoda vysoká 104 BALTIC

170,00 
Komoda vysoká 104 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nej si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

Polica BALTIC

33,00 
Polica BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BASIC. Aj vďaka neJ si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Farebné prevedenie je v teplom drevenom dekore Jackson Hickory.  Závesná polička je v jednoduchom prevedení. Je vhodná na uloženie rôznych dekorácií, kníh a podobne.

RTV stolík 104 BALTIC

107,00 
RTV stolík 104 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nemu si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.

RTV stolík 154 BALTIC

155,00 
RTV stolík 154 BALTIC patrí k prvkom štýlového sektoru BALTIC. Aj vďaka nemu si vyskladáte váš interiér podľa predstáv. Disponuje bezúchytovým otváraním dverí, systémom "push to open". Farebné prevedenie je v spojení grafitu, šedá farba s teplým dreveným dekorom Jackson Hickory. Moderné nožičky nábytku BALTIC sú vyrobené z dreva a natreté čiernou farbou.