Obývacia izba plní praktickú aj reprezentatívnu funkciu. Sektorový nábytok ALVARO vnesie do vášho príbytku sviežosť a eleganciu. V ponuke nájdete skriňu, komodu a konferenčný stolík. Zariaďte si obývačku štýlovo, nábytkom, ktorý dokáže miestnosť opticky zútulniť . Farebné prevedenie DUB TRUFLOWY spôsobí vo vašej obývačke divy. Doplňte vitríny LED osvetlením, zlepšíte tak celkový dojem z miestnosti. Dovoľte sektoru ALVARO aby rozžiaril váš domov. Užívajte si nový nábytok, ktorý zmení vaše bývanie na nepoznanie.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Skriňa ALVARO

176,00 
Skriňa ALVARO je zhotovená v modernej farbe dub truflovy. Skriňa je vyrobená z  materiálu, ktorý je pevný a ľahký. Predné časti na skrini sú vyrobené z MDF.  Na povrchu je melamínová impregnovaná fólia. Skriňa má ABS hrany, ktoré plnia ochrannú funkciu.

Komoda ALVARO

196,00 
Komoda ALVARO s množstvom úložného priestoru je zhotovená v modernej farbe dub truflovy. Je zhotovená z  materiálu, ktorý je pevný a ľahký. Predné časti sú vyrobené z MDF. Má ABS hrany, ktoré plnia ochrannú funkciu.

Obývacia stena ALVARO

462,00 492,00 
Obývačka ALVARO je zhotovená v modernej farbe dub truflovy.  Je zhotovená z materiálu, ktorý je pevný a ľahký. Predné časti sú vyrobené z MDF. Segmenty obsahujú ABS hrany, ktoré plnia ochrannú funkciu. Možnosť doobjednať 5 - bodové LED osvetlenie v modrej farbe.