Nočné a toaletné stolíky

Nočné a toaletné stolíky

Nočné stolíky ako praktický doplnok k vašej posteli. Odkladací priestor, ktorý zaručene nájde svoje využitie. Dotvorte si svoju izbu a vyberte si z bohatej ponuky nočných stolíkov do spálne. Nájdete v nej moderné aj štýlové nočné stolíky.

 • Nočný stolík AMADIS 42A 42 - nocny stolik orech
  0 out of 5

  Nočný stolík AMADIS 42

  Nočný stolík AMADIS 42 vyniká originalitou a komfortom. Vhodná do spální, obývačiek, detských izieb, kancelárií, na uskladnenie maličkostí.Dostupný v troch farebných prevedeniach: orech,  latte, vanilka/orech
  42.00
 • Nočný stolík LS 50 LOVELINočný stolík LS 50 LOVELI
  0 out of 5

  Nočný stolík LS 50 LOVELI

  Nočný stolík LS 50 LOVELI - nočný stolík s veľmi  jednoduchým, praktickým a zároveň moderným designom s úložným priestorom. Kombináciou otvorenej poličky na odkladanie kníh a vysúvacieho šuflíka na drobnosti  sa stolík stane Vašim verným spoločníkom.Farebným prevedením buk pieskový + biela perfektne zapadne do Vašej spálne.
  66.00
 • Toaletka ADAgal5c8baf0acac00ada-biurko-toaletka-galeria
  0 out of 5

  Toaletka ADA

  Toaletka ADA - vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do spální. Cíťte sa v každej miestnosti príjemne, preto sa nechajte inšpirovať naším sektorovým nábytkom systému ADA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  98.00103.00
 • Nočný stolík Fresco
  0 out of 5

  Nočný stolík Fresco

  Nočný stolík Fresco - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje jednu  vysúvaciu zásuvku, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.
  74.00
 • Nočný stolík Majorka MA42nočný st majorka tmavý
  0 out of 5

  Nočný stolík Majorka MA42

  Nočný stolík Majorka MA42 - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. 
  59.00
 • Nočný stolík G 42 orechNočný stolík G 42 latte
  0 out of 5

  Nočný stolík G 42

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému GRENADA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  38.00
 • Nočný stolík BS 42 lesk
  0 out of 5

  Nočný stolík BS 42

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému BS.Vyberte si dobre navrhnuté a odolné nočné stolíky v moderných aj tradičných prevedeniach. Máme skutočne širokú škálu nočných stolíkov v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  42.00
 • Nočný stolík MONTANA SNNočný stolík MONTANA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík MONTANA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému MONTANA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  58.00
 • Nočný stolík KORA KSN samoa kingNočný stolík KORA KSN dub canyon
  0 out of 5

  Nočný stolík KORA KSN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému KORA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  72.00
 • Nočný stolík PROWANSJA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík PROWANSJA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  53.00
 • Nočný stolík PA 42Nočný stolík PA 42
  0 out of 5

  Nočný stolík PA 42

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PANAMA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  46.0051.00
 • Nočný stolík AG 42 VL
  0 out of 5

  Nočný stolík AG 42 VL

  Nočný stolík AG 42 VL obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vďaka svojmu vysokému bielemu lesku vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální, ale svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.Rozmery v cm: 45 x 45 x 36 (Š V H)
  44.00
 • Nočný stolík AG 42Nočný stolík AG 42
  0 out of 5

  Nočný stolík AG 42

  Nočný stolík AG 42 obsahuje dve vysúvacie zásuvky, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální, ale svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.Rozmery v cm: 45 x 45 x 36 (Š V H)
  42.00