Royal

Kuchynský sektor Royal

 • Dolná 20 s policami ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 20 s policami ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 20 s policami ROYAL obsahuje poličky, do ktorých možno vložiť rôzne kuchynské potreby.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  36.00 
 • Pracovná doska ku kuchyni ROYAL-CHIPPIASEK
  0 out of 5

  Pracovná doska ku kuchyni ROYAL 1m

  Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom ROYAL.Pracovná doska ku kuchyni ROYAL - 1m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.
  34.00 42.00 
 • Horná 60 so sklom ROYAL
  0 out of 5

  Horná 60 so sklom ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 60 so sklom ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.
  68.00 
 • Dolná 60 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 60 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 60 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  84.00 
 • Dolná 40 zásuvková ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 40 zásuvková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 40 zásuvková ROYAL obsahuje 4 šuflíky, do ktorých možno uložiť rôzne kuchynské potreby.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.  
  141.00 
 • Dolná 60 drezová 2 dverová ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 60 drezová 2 dverová ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 60 drezová 2 dverová ROYAL - skrinka má 2 dvierka, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  78.00 
 • Dolná 80 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 80 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 80 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  90.00 
 • Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL
  0 out of 5

  Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL obsahuje police, v ktorých si nájde každá potravina svoje miesto.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  145.00 
 • Dvierka na umývačku riadu 59,6x71,3 ROYAL
  0 out of 5

  Dvierka na umývačku riadu 59,6×71,3 ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dvierka na umývačku riadu 59,6x71,3 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.
  25.00 
 • Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL
  0 out of 5

  Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL je skrinka s 2 dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  203.00 
 • Horná 80 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 80 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 80 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  81.00 
 • Horná 60 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 60 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 60 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  72.00 
 • Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL
  0 out of 5

  Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL je skrinka, ktorá je určená nad digestor. Vytvorte si s ňou komfort v kuchyni.
  43.00 
 • Horná 40 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 40 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 40 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  52.00 
 • Dolná 80 drezová ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 80 drezová ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 80 drezová ROYAL - skrinka má 2 dvierka, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  81.00