Kuchynské stoly

Kuchynské stoly

Hľadáte kuchynský stôl do menšej miestnosti, alebo naopak do priestrannej haly? Široký výber stolov do kuchyne, jedálne či obývačky pre pohodové chvíle nielen pri jedle.

U nás nájdete stoly všetkých rozmerov a tiež praktické rozkladacie kuchynské stoly.

 • Jedálenský stôl Simple L140
  0 out of 5

  Jedálenský stôl Simple L140

  Jedálenský stôl Simple L140 - je to veľmi praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí. Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti. Žiadna jedáleň sa nezaobíde bez poriadneho rozkladacieho stolu.
  159.60
 • Jedálenský stôl Lino LL14
  0 out of 5

  Jedálenský stôl Lino LL14

  Jedálenský stôl Lino LL14 -  je to biely praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí. Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti. Žiadna jedáleň sa nezaobíde bez poriadneho rozkladacieho stolu.
  168.00
 • Rozkladací jedálenský stôl Milo L140
  0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl Milo L140

  Rozkladací jedálenský stôl Milo L140 - je to praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí. Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  159.60
 • Jedálenský rozkladací stôl INLINE
  0 out of 5

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  152.25
 • KORA ST jedálenský stôlKORA ST jedálenský stôl dub canyon
  0 out of 5

  KORA ST jedálenský stôl

  Tento stôl je v rustikálnom nadčasovom štýle a má dve farebné prevedenia, ktoré sa perfektne hodia do každého luxusného  domova. Je skvelý na dotvorenie rustikálneho sektorového nábytku značky KORA.
  238.00
 • MONTANA jedálenský stôl STW
  0 out of 5

  MONTANA jedálenský stôl STW

  MONTANA jedálenský stôl STW - je to jednoduchý jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky MONTANA.
  257.00
 • NEVADA jedálenský stôl ST
  0 out of 5

  NEVADA jedálenský stôl ST

  Sofistikované, masívne formy, pôsobivé farby, mosadzné držadlá  zdôrazňujú sofistikovaný charakter nábytku. Cíťte sa v každej izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému NEVADA.
  183.75
 • ROYAL jedálenský stôl ST
  0 out of 5

  ROYAL jedálenský stôl ST

  Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru harmonického domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky ROYAL. Hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.
  271.95