Kuchynské stoly

Kuchynské stoly

Hľadáte kuchynský stôl do menšej miestnosti, alebo naopak do priestrannej haly? Široký výber stolov do kuchyne, jedálne či obývačky pre pohodové chvíle nielen pri jedle.

U nás nájdete stoly všetkých rozmerov a tiež praktické rozkladacie kuchynské stoly.

 • Rozkladací jedálenský stôl Xelo
  0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl Xelo

  Rozkladací jedálenský stôl Xelo - jednoduchý stôl v klasickom dizajne s možnosťou rozkladania Vás určite zaujme.
  Zaujímavé detaily a svetlé farby prinesú do Vášho domu či bytu jedinečnú atmosféru.
  139.00
 • Jedálenský stôl L140 RENE
  0 out of 5

  Jedálenský stôl L140 RENE

  Jedálenský stôl L140 RENE - jednoduchý stôl s možnosťou rozkladania Vás určite zaujme.Klasický dizajn doplnený borovicovým dekorom.Zaujímavé detaily a svetlé farby prinesú do Vášho domu či bytu jedinečnú atmosféru.
  152.00
 • Jedálenský stôl PST140 NORDI ARTISANJedálenský stôl PST140 NORDI ARTISAN
  0 out of 5

  Jedálenský stôl PST140 NORDI ARTISAN

  Jedálenský stôl PST140 NORDI ARTISAN - moderný jednoduchý stôl, ktorý Vás jednoznačne zaujme svojím dizajnom.  Jeho výhodou je možnosť rozloženia.Kombinácia dubového dekoru Artisan s čiernymi prvkami a nožičkami dodá obývačke ten správny šmrnc.
  216.00
 • Jedálenský stôl BL140 BASIC
  0 out of 5

  Jedálenský stôl BL140 BASIC

  Jedálenský stôl BL140 BASIC - moderný jedálenský stôl vás jednoznačne zaujme svojím dizajnom.Jednoduché línie a zaujímavá kombinácia grafitu s teplým odtieňom dreva. Minimalistický štýl a jemné nohy dotvoria útulnú atmosféru a prinesú do Vašej izby teplo.
  237.00
 • Jedálenský rozkladací stôl INLINE
  0 out of 5

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  145.00
 • KORA ST jedálenský stôlKORA ST jedálenský stôl dub canyon
  0 out of 5

  KORA ST jedálenský stôl

  Tento stôl je v rustikálnom nadčasovom štýle a má dve farebné prevedenia, ktoré sa perfektne hodia do každého luxusného  domova. Je skvelý na dotvorenie rustikálneho sektorového nábytku značky KORA.
  240.00
 • MONTANA jedálenský stôl STW
  0 out of 5

  MONTANA jedálenský stôl STW

  MONTANA jedálenský stôl STW - je to jednoduchý jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky MONTANA.
  259.00
 • NEVADA jedálenský stôl ST
  0 out of 5

  NEVADA jedálenský stôl ST

  Sofistikované, masívne formy, pôsobivé farby, mosadzné držadlá  zdôrazňujú sofistikovaný charakter nábytku. Cíťte sa v každej izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému NEVADA.
  177.00
 • ROYAL jedálenský stôl ST
  0 out of 5

  ROYAL jedálenský stôl ST

  Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru harmonického domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky ROYAL. Hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.
  261.00