Kuchynské stoličky

Kuchynské stoličky

Pohodlné a praktické stoličky do kuchyne či jedálne pre pohodové chvíle nielen pri jedle.

Zariaďte si s nami jedáleň podľa Vašich predstáv. Môžete si tiež vybrať z našej ponuky kuchynských stolov a jedálenského sektoru.

 • 0 out of 5

  Stolička EZO

  Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.
  391.00 
 • KORA KRZ1 jedálenská stolička samoa kingKORA KRZ1 jedálenská stolička dub canyon
  0 out of 5

  KORA KRZ1 jedálenská stolička

  Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky KORA. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky KORA, hodí sa predovšetkým do  jedálne.
  82.00 
 • MONTANA jedálenská stolička KRZ5MONTANA zrkadlo LS dub truflowy
  0 out of 5

  MONTANA jedálenská stolička KRZ5

  MONTANA jedálenská stolička KRZ5 - Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  104.00 
 • ROYAL jedálenská stolička KRZ6
  0 out of 5

  ROYAL jedálenská stolička KRZ6

  Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky ROYAL. Hodí sa predovšetkým do  jedálne.
  99.00 
 • Stolička PROWANSJA KRZ6
  0 out of 5

  Stolička PROWANSJA KRZ6

  Stolička PROWANSJA KRZ6 -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.
  99.00