Kreslá, Taburetky

Kreslá a taburetky

Doplňte Vašu sedaciu súpravu štýlovými kreslom, v ktorom budete môcť relaxovať pri knihe po náročnom dni. Vyložte si nohy na taburetku a vychutnajte si chvíľku pre seba.

Ponúkame Vám kreslá a taburetky rôznych štýlov, tvarov a farebných prevedení, výber je len na Vás. Vyberte si kreslo do obývačky či detskej izby.

 • 0 out of 5

  Taburetka WERINA

  WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý. 
  70.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo ušiak WERINA

  WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Kreslo ušiak WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.
  270.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo OLIVIO

  Nechcete sa pri zaskúženom odpočinku tlačit s neposednými detmi na nie veľmi priestrannom kresle? Utrobte si radosť a kúpte si moderné kreslo OLIVIO, z ktorého si vytvoríte svoj súkromný domáci trón k čítaniu alebo k sledovaniu televízie.
  281.00 
 • 0 out of 5

  Taburetka ENZO

  ENZO  je pohodlná ponuka pre Vašu obývaciu izbu. Ergonómiu a pohodlie zaisťujú nastaviteľné opierky hlavy v rohu.
  174.00 
 • 0 out of 5

  Stolička EZO

  Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.
  411.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo LAHTI

  Komfort, štýl a jednoduchosť, to je kreslo LAHTI. Oválny vankúšik je v cene.Rozmery:Kreslo: 76/85 Materiál: PUR pena.Taburetku (65 x 40 VŠ) je možné  dokúpiť za 105 €. 
  287.00 
 • Taburetka LIVONIA hnedá S1
  0 out of 5

  Taburetka LIVONIA

  Taburetka LIVONIA vyniká originalitou a komfortom. Široký výber taburetiek pre pohodlie Vášho domova. Dostupné v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  34.00 
 • Pevné kreslo KARMEN sivá S3Rozkladacie kreslo KARMEN hnedá S1
  0 out of 5

  Rozkladacie kreslo KARMONA

  Rozkladacie kreslo KARMEN vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.
  241.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo Paris

  Pekné a pohodlné kreslo Paris s moderným dizajnom, ponúka skvelý moderný a klasický štýl. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, s nožnicami v škandinávskom štýle.
  281.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo PALERMO

  Palermo má  ikonický, pútavý dizajn, ktorý premení vašu obývaciu izbu na svieži moderný štýl.

  Kreslo Palermo je vhodné do moderného typu obývačky.

  281.00 
 • Taburetka D S3 šedáTaburetka M welur béžová W2
  0 out of 5

  Taburetka M

  Taburetka M - moderná a jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná  v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  14.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladacie kreslo Paris

  Krásna a pohodlná skladacia stolička v Paríži s moderným dizajnom, dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.
  350.00 
 • Sedacia súprava BAJKA 6
  0 out of 5

  Sedacia súprava BAJKA 6

  Sedacia súprava BAJKA - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  455.00 
 • Taburetka otváracia welur hnedá W8Taburetka otváracia hnedá S1
  0 out of 5

  Taburetka otváracia

  Taburetka otváracia - moderná jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  31.00 
 • Kreslo BAJKA grafit S2
  0 out of 5

  Kreslo BAJKA

  Kreslo BAJKA vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.    
  99.00