Kreslá, Taburetky

Kreslá a taburetky

Doplňte Vašu sedaciu súpravu štýlovými kreslom, v ktorom budete môcť relaxovať pri knihe po náročnom dni. Vyložte si nohy na taburetku a vychutnajte si chvíľku pre seba.

Ponúkame Vám kreslá a taburetky rôznych štýlov, tvarov a farebných prevedení, výber je len na Vás. Vyberte si kreslo do obývačky či detskej izby.

 • Taburetka M welur béžová W2Taburetka D grafit S2
  0 out of 5

  Taburetka D

  Taburetky môžu poslúžiť ako doplnok k sedacej súprave.  Dostupné v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  17.00 
 • Taburetka WERINATaburetka WERINA TWEPU
  0 out of 5

  Taburetka WERINA

  WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý. 
  70.00 
 • Taburetka D S3 šedáTaburetka M welur béžová W2
  0 out of 5

  Taburetka M

  Taburetka M - moderná a jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná  v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  14.00 
 • Kreslo BAJKA grafit S2
  0 out of 5

  Kreslo BAJKA

  Kreslo BAJKA vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.    
  99.00 
 • Kreslo ušiak WERINA
  0 out of 5

  Kreslo ušiak WERINA

  WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Kreslo ušiak WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.
  270.00 
 • 0 out of 5

  Taburetka PARIS s úložným priestorom

  Taburetka PARIS s úložným priestorom - pohodlná taburetka s nožičkami v  modernom dizajne dokonale zapadne do každej obývačky.PARIS zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých je dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interiéru.
  88.00 
 • Taburetka otváracia welur hnedá W8Taburetka otváracia hnedá S1
  0 out of 5

  Taburetka otváracia

  Taburetka otváracia - moderná jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.
  31.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo PALERMO

  Palermo má  ikonický, pútavý dizajn, ktorý premení vašu obývaciu izbu na svieži moderný štýl.

  Kreslo Palermo je vhodné do moderného typu obývačky.

  270.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo OLIVIA

  Nechcete sa pri zaskúženom odpočinku tlačit s neposednými detmi na nie veľmi priestrannom kresle? Utrobte si radosť a kúpte si moderné kreslo OLIVIO, z ktorého si vytvoríte svoj súkromný domáci trón k čítaniu alebo k sledovaniu televízie.
  263.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo LAHTI

  Komfort, štýl a jednoduchosť, to je kreslo LAHTI. Oválny vankúšik je v cene.Rozmery:Kreslo: 76/85Nohy: 65/40Materiál: PUR pena.Taburetku (65 x 40 VŠ) je možné  dokúpiť za 99€. 
  267.00 
 • 0 out of 5

  Stolička EZO

  Moderné kreslo EZO so zaujímavými tvarmi. Extrémne pohodlný model môže byť použitý v obývacej izbe, kancelárii, čakárni alebo v kuchyni ako jedálenská stolička.
  384.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo Paris

  Pekné a pohodlné kreslo Paris s moderným dizajnom, ponúka skvelý moderný a klasický štýl. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, s nožnicami v škandinávskom štýle.
  281.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladacie kreslo Paris

  Krásna a pohodlná skladacia stolička v Paríži s moderným dizajnom, dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.
  350.00 
 • 0 out of 5

  Taburetka Sewilla

  Krásná a pohodlná taburetka z kolekcie Sewille. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  71.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo Sewilla

  Krásne a pohodlné kreslo z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko pružnej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  270.00