Link II

Jedálenský sektor Link II

 • jedálenská stolička link ii
  0 out of 5

  Jedálenská stolička LINK II

  Jedálenská stolička LINK II -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky LINK II.
  124.00
 • Rozkladací jedálenský stôl LINK IIRozkladací jedálenský stôl LINK II
  0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl LINK II

  Rozkladací jedálenský stôl LINK II - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  158.00
 • Komoda 140 LINK II
  0 out of 5

  Komoda 140 LINK II

  Komoda 140 LINK II - jednoduchá a moderná komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom v strede má štyri zásuvky vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.
  194.00
 • vitrína 60 link ii
  0 out of 5

  Vitrína 60 LINK II

  Vitrína 60 LINK II – skladá sa z jednej zatváracej časti, ktorá je priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  142.00
 • vitrína nízka 80 link ii
  0 out of 5

  Vitrína nízka 80 LINK II

  Vitrína nízka 80 LINK II - skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na pravej strane priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  149.00
 • vitrína vysoká 80 link ii
  0 out of 5

  Vitrína vysoká 80 LINK II

  Vitrína vysoká 80 LINK II - skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na ľavej strane priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  180.00