Lena

Jedálensky sektor Lena

 • Jedálenská stolička LENA
  0 out of 5

  Jedálenská stolička LENA

  Jedálenská stolička LENA - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky LENA.
  153.00 
 • komoda 120 3d lena
  0 out of 5

  Komoda 120 3D LENA

  Komoda 120 3D LENA - jednoduchá a moderná komoda, ktorá sa skladá z troch zatváracích častí pričom stredná je priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  173.00 
 • skriňa 80 lena
  0 out of 5

  Skriňa 80 LENA

  Skriňa 80 LENA - skladá sa z dvoch zatváracích častí. Jednoduchá a praktická skriňa v jemných farbách.Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.
  200.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl LENA

  Rozkladací jedálenský stôl LENA - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  161.00