Inline

Jedálenský sektor Inline

 • Jedálenská stolička INLINE
  0 out of 5

  Jedálenská stolička INLINE

  Jedálenská stolička INLINE - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky INLINE.
  108.00
 • Jedálenský rozkladací stôl INLINE
  0 out of 5

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE

  Jedálenský rozkladací stôl INLINE - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  145.00
 • komoda 180 inline
  0 out of 5

  Komoda 180 INLINE

  Komoda 180 INLINE - jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú dve veľké poličky a štyri menšie poličky.Jej jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  191.00
 • Polica INLINE
  0 out of 5

  Polica INLINE

  Polica INLINE - jednoduchá a moderná polička, ktorá je závesná na stenu a delí sa na jednu dlhšiu a jednu kratšiu časť.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.
  46.00
 • Skriňa 90 INLINE
  0 out of 5

  Skriňa 90 INLINE

  Skriňa 90 INLINE - je to jednoduchá a moderná skriňa, vyznačuje sa bezúchytovým otváraním dverí, pričom vnútri obsahuje iba poličky.Jej jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  160.00