Avallon

Jedálenský sektor Avallon

 • Vitrína vysoká 85 AVALLON
  0 out of 5

  Vitrína vysoká 85 AVALLON

  Vitrína vysoká 85 AVALLON - má moderný dizajn a skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na ľavej strane priehľadná. Farebná kombinácia a príjemný vzhľad vytvára harmonický domov.
  214.00
 • Jedálenská stolička AVALLON - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.
  0 out of 5

  Jedálenská stolička AVALLON

  Jedálenská stolička AVALLON - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky AVALLON.
  124.00
 • rozkladací jedálenský stôl avallonrozkladací jedálenský stôl avallon
  0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl AVALLON

  Rozkladací jedálenský stôl AVALLON - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.
  149.00
 • Komoda dvojdverová 150 AVALLON
  0 out of 5

  Komoda dvojdverová 150 AVALLON

  Komoda dvojdverová 150 AVALLON jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí a troch zásuviek. Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si Váš domov komodou z kolekcie AVALLON.
  162.00
 • Polička 140 AVALLON
  0 out of 5

  Polička 140 AVALLON

  Polička 140 AVALLON praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, ktorá má moderný dizajn.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.
  49.00
 • Vitrína nízka 85 AVALLON
  0 out of 5

  Vitrína nízka 85 AVALLON

  Vitrína nízka 85 AVALLON má moderný dizajn a  skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na pravej strane priehľadná. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou nábytku do obývacích izieb značky AVALLON.
  176.00