Detské postele

Detské postele

Detské postele

Doprajte svojím deťom sladké sny a vyberte im posteľ, do ktorej sa budú s radosťou vracať. Hľadáte klasiku? Posteľ úložným priestorom alebo s možnosťou prístelky? Alebo chcete vziať Vaše dieťa do rozprávky? Ste na správnom mieste. V našej ponuke sú tiež detské postele s rozprávkovým motívom. Prezrite si ponuku firmy ELPO Nábytok a vyberte deťom krásnu postieľku.

 • Detská posteľ AUTÍČKODetská posteľ AUTÍČKO modrá
  0 out of 5

  Detská posteľ AUTÍČKO

  1 osobová posteľ AUTÍČKO -  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou Autíčko. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  205.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK

  Očakávate od novej postele najmä také vlastnosti , ktoré by korešpondovali hlavne s Vaším zdravím? Potom ste na tom správnom mieste. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou ERYK. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. S nami si určite vyberiete.
  350.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO B
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO B

  Poschodová posteľ RICO nemá úložný priestor, obsahuje trojstupňový rebrík pre deti. Spodná časť obsahuje vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom 190 x 80 cm, ktorý slúži ako ďalšie lôžko.
  573.00
 • Detská posteľ LUKI FROZENDetská posteľ LUKI FROZEN
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI FROZEN

  Detská posteľ LUKI FROZEN - Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou LUKI. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI TOMMYDetská posteľ LUKI TOMMY
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI TOMMY

  Detská posteľ LUKI TOMMY – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI GIRLDetská posteľ LUKI GIRL
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI GIRL

  Detská posteľ LUKI GIRL  – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI AUTÍČKODetská posteľ LUKI AUTÍČKO
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI AUTÍČKO

  Detská posteľ LUKI AUTÍČKO – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI LETECDetská posteľ LUKI LETEC
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI LETEC

  Detská posteľ LUKI LETEC – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI PIRÁTIDetská posteľ LUKI PIRÁTI
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI PIRÁTI

  Detská posteľ LUKI PIRÁTI – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI PONYDetská posteľ LUKI PONY
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI PONY

  Detská posteľ LUKI PONY – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI SUPER HERODetská posteľ LUKI SUPER HERO
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI SUPER HERO

  Detská posteľ LUKI SUPER HERO – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI HELLO KIDSDetská posteľ LUKI HELLO KIDS
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI HELLO KIDS

  Detská posteľ LUKI HELLO KIDS vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Detská posteľ LUKI JUNGLEDetská posteľ LUKI JUNGLE
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI JUNGLE

  Detská posteľ LUKI ZOO vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  222.00
 • Posteľ SOFIXPosteľ SOFIX
  0 out of 5

  Posteľ SOFIX

  Nepokojný spánok alebo jeho nedostatok zhoršuje naše fyzické ale aj psychické zdravie. Kvalitný spánok je dôležitý najmä z hľadiska našej regenerácie. Výhodou posteli SOFIX je úložný priestor.
  233.00
 • Posteľ CLASSICPosteľ CLASSIC
  0 out of 5

  Posteľ CLASSIC

  Posteľ musí spĺňať predovšetkým hlavnú vlastnosť, ktorou je kvalitný spánok. Preto Vám ponúkame široký výber postelí pre Váš nerušený spánok. Vyberať môžete z mnohých šírok, štýlov i farieb.
  233.00