Trend

Detské izby sektor Trend

 • Posteľ s úložným priestorom TREND
  0 out of 5

  Posteľ s úložným priestorom TREND

  Posteľ s úložným priestorom TREND vyniká originalitou a komfortom. Vhodná posteľ do detských či študentských izieb hlavne pre jej úložný priestor. Očakávate od novej postele hlavne moderný dizajn? Kvalitný matrac? Dokonalý a kvalitný spánok? Alebo všetko dohromady? Potom ste na tom správnom mieste.
  410.00 
 • Skriňa rohová TREND
  0 out of 5

  Skriňa rohová TREND

  Skriňa rohová TREND je praktická skriňa, vytvárajúca maximálne priestranný úložný priestor, preto je vhodná hlavne do detských či študentských izieb. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou.
  276.00 
 • Komoda 80 TREND
  0 out of 5

  Komoda 80 TREND

  Komoda 80 TREND obsahuje dve vysúvacie zásuvky a dvierka, pričom svojím farebným variantom vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách. Nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom systému TREND.
  132.00 
 • Skriňa 80 TREND
  0 out of 5

  Skriňa 80 TREND

  Skriňa 80 TREND obsahuje dva súvislé šuflíky a zatváraciu časť. Vďaka jej jednoduchému vzhľadu zútulní každú detskú či študentskú izbu. Prvky z kolekcie Vám umožnia usporiadať priestor pre vaše dieťa veľmi zaujímavým a praktickým spôsobom.
  218.00 
 • Regál na bielizeň TREND
  0 out of 5

  Regál na bielizeň TREND

  Regál na bielizeň TREND obsahuje dva vysúvacie šuflíky a zatváraciu poličku. Je to práve ten kúsok, ktorý sa hodí a skvele zapadne do každej miestnosti vášho domova napríklad v spálni, obývacej či detskej izbe. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou sektorových nábytkov TREND.
  160.00 
 • Regál TREND
  0 out of 5

  Regál TREND

  Regál TREND – vyniká originalitou a komfortom. Obsahuje dva vysúvacie šuflíky. Vyberte si z našej ponuky regále, ktoré vám pomôžu vytvoriť systém a poriadok vo vašich veciach, vďaka ktorým ľahko nájdete, čo práve potrebujete, môžete vystaviť dekoračné predmety, knihy, kvety, fotky a iné predmety, ktoré máte radi.
  141.00 
 • Závesná polička TREND
  0 out of 5

  Závesná polička TREND

  Závesná polička TREND je polička, ktorá je veľmi jednoduchá a pritom komfortná. Je to vhodná polička, na odkladanie maličkostí, ktoré vďaka jej modernému dizajnu  vyniknú. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému TREND.
  65.00 
 • PC stolík TREND
  0 out of 5

  PC stolík TREND

  PC stolík TREND obsahuje jednu skrinku s dvierkami na pravej strane. PC stolík je stolík, ktorý je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri. Preto sa nechajte inšpirovať našou ponukou PC stolíkov.
  114.00