Mati

Detské izby sektor Mati

 • Posteľ s úložným priestorom L1 MATI
  0 out of 5

  Posteľ s úložným priestorom L1 MATI

  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať  rovnako starostlivo aj pre nás aj pre naše deti. Očakávate od novej postele hlavne moderný dizajn? Kvalitný matrac? Dokonalý a kvalitný spánok? Alebo všetko dohromady? Potom ste na tom správnom mieste.
  290.00 
 • PC stolík P1 MATI
  0 out of 5

  PC stolík P1 MATI

  PC - stolík P1 MATI - obsahuje dve vysúvacie zásuvky. PC stolík je stolík, ktorý je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri . Bez zaujímavého písacieho stolíka sa nezaobíde žiadna poriadna detská izba.
  108.00 
 • Závesná polička W1 MATI
  0 out of 5

  Závesná polička W1 MATI

  Závesná polička W1 MATI - praktická a moderná polička, ktorá sa skladá z dvoch otvorených poličiek a jednej zatváracej skrinky.Je to vhodná polička, na odkladanie maličkostí, ktoré vďaka jej modernému dizajnu a jemnej farbe vyniknú.
  129.00 
 • Komoda K1D MATI
  0 out of 5

  Komoda K1D MATI

  Komoda K1D MATI - jednoduchá a praktická moderná komoda, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a dvoch zásuviek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.
  145.00 
 • Komoda K2S MATI
  0 out of 5

  Komoda K2S MATI

  Komoda K2S MATI - praktická a moderná komoda, ktorá sa skladá z dvoch otvorených poličiek pričom v spodnej časti má dve zásuvky.
  148.00 
 • Regál R4S MATI
  0 out of 5

  Regál R4S MATI

  Regály – praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne.
  199.00 
 • Regál R1S MATI
  0 out of 5

  Regál R1S MATI

  Regál R1S MATI - praktický a moderný regál, ktorý sa skladá z troch otvorených poličiek a z jednej zatváracej časti.Regály – praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne.
  126.00 
 • Regál R2S MATI
  0 out of 5

  Regál R2S MATI

  Regál R2S MATI - praktický a moderný regál, ktorý sa skladá dvoch otvorených poličiek a z dvoch zatváracích častí. Regály – praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne.
  141.00 
 • Skriňa S1D MATI
  0 out of 5

  Skriňa S1D MATI

  Vyberte si z našej ponuky skríň, ktoré Vám pomôžu vytvoriť systém a poriadok vo vašich veciach, vďaka ktorým ľahko nájdete, čo práve potrebujete. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou sektorových nábytkov MATI.
  155.00 
 • Rohová skriňa N2D MATI
  0 out of 5

  Rohová skriňa N2D MATI

  Rohová skriňa N2D MATI - je praktická skriňa, vytvárajúca maximálne priestranný úložný priestor, preto je vhodná hlavne do detských či študentských izieb.
  418.00 
 • Skriňa S2D MATI
  0 out of 5

  Skriňa S2D MATI

  Skriňa S2D MATI - moderná a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej dvojdverovej časti a jednej zásuvky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.
  243.00