Product Tag - KARMEN

 • Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN eko 23S čiernaRozkladacia pohovka dvojsed KARMEN eko 25S medová
  0 out of 5

  Pevná pohovka dvojsed KARMEN

  Pohodlná a kvalitná pohovka patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej izby. V našej širokej ponuke nájdete pohovky nielen v modernom štýle, ale aj v širokých farebných prevedeniach. Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej pohovky KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  269.00
 • Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN eko 23S čierna
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN

  Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

  339.00
 • Pevné kreslo KARMEN
  0 out of 5

  Pevné kreslo KARMEN

  Pevné kreslo KARMEN vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.

  214.00
 • Pohovka pevná trojsed KARMEN
  0 out of 5

  Pohovka pevná trojsed KARMEN

  Pohovka pevná trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

  311.00
 • Rozkladacie kreslo KARMEN
  0 out of 5

  Rozkladacie kreslo KARMEN

  Rozkladacie kreslo KARMEN vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.

  241.00
 • Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN

  Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

  426.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN II
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN II

  Rohová sedacia súprava KARMEN- ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

  889.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN I
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN I

  Rohová sedacia súprava KARMEN I – ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.

  889.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN III
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN III

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.V našej širokej ponuke nájdete sedacie súpravy nielen v modernom štýle.

  889.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN IV
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN IV

  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby. V našej širokej ponuke nájdete sedacie súpravy, z ktorých si určite vyberiete. Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  889.00
 • Sedacia súprava KARMEN I
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN I

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.

  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN II
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN II

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.

  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN III
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN III

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.

  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN IV
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN IV

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. Sedacia súprava KARMEN čaká práve na Vás.

  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN V
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN V

  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby. Výhodou sedacej súpravy KARMEN je možnosť jej rozloženia. V našej širokej ponuke nájdete sedacie súpravy, z ktorých si určite vyberiete práve tú Vašu.

  854.00