Product Tag - HAPPY

 • Detská izba HAPPY
  0 out of 5

  Detská izba HAPPY

  Detská izba HAPPY – moderná detská izba, ktorá je veľmi praktická a útulná zároveň. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou detskej izby HAPPY. Vytvorte si s nami harmóniu vášho domova

  1,190.00
 • PC stolík HAPPY
  0 out of 5

  PC stolík HAPPY

  PC stolík HAPPY –  obsahuje dve vysúvacie zásuvky. PC stolík je stolík, ktorý je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri . Bez zaujímavého písacieho stolíka sa nezaobíde žiadna poriadna detská izba.

  185.00
 • Posteľ s úložným priestorom HAPPY
  0 out of 5

  Posteľ s úložným priestorom HAPPY

  Posteľ s úložným priestorom HAPPY  vyniká originalitou a komfortom. Vhodná posteľ do detských či študentských izieb hlavne pre jej úložný priestor. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  184.00
 • Skriňa rohová HAPPY
  0 out of 5

  Skriňa rohová HAPPY

  Skriňa rohová HAPPY je praktická skriňa, vytvárajúca maximálne priestranný úložný priestor, preto je vhodná hlavne do detských či študentských izieb. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  233.00
 • Skriňa 80 HAPPY
  0 out of 5

  Skriňa 80 HAPPY

  Skriňa 80 HAPPY obsahuje dva súvislé šuflíky a zatváraciu časť. Vďaka jej jednoduchému vzhľadu zútulní každú detskú či študentskú izbu. Moderný dizajn a jemné farby sú charakteristickými znakmi systému nábytku pre mládež HAPPY.

  196.00
 • Regál na bielizeň HAPPY
  0 out of 5

  Regál na bielizeň HAPPY

  Je to práve ten kúsok, ktorý sa hodí a skvele zapadne do každej miestnosti vášho domova napríklad v spálni, obývacej či detskej izbe. Má moderný vzhľad a jemnú farbu. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou sektorových nábytkov HAPPY.

  142.00
 • Polička HAPPY
  0 out of 5

  Polička HAPPY

  Polička HAPPY je polička, ktorá je veľmi jednoduchá a pritom komfortná. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému HAPPY.

  54.00
 • Regál HAPPY
  0 out of 5

  Regál HAPPY

  Vyberte si z našej ponuky regále, ktoré vám pomôžu vytvoriť systém a poriadok vo vašich veciach, vďaka ktorým ľahko nájdete, čo práve potrebujete.

  119.00
 • Komoda 80 HAPPY
  0 out of 5

  Komoda 80 HAPPY

  Komoda 80 HAPPY – Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému HAPPY.

  127.00