Product Tag - CRAFT

 • Vitrína CRAFT W2S
  0 out of 5

  Vitrína CRAFT W2S

  Vitrína CRAFT W2S – jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na ľavej strane priehľadná a dvoch zásuviek.

  Vhodná na doplnenie sektorového systému značky CRAFT napríklad do obývacích izieb alebo jedální.

  132.00
 • Skriňa CRAFT S1D
  0 out of 5

  Skriňa CRAFT S1D

  Skriňa CRAFT S1D –  jednoduchá a praktická skriňa, ktorá obsahuje jednu zatváraciu časť a jednu zásuvku vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vyniká originalitou a komfortom.

  126.00
 • Skriňa CRAFT R1S
  0 out of 5

  Skriňa CRAFT R1S

  Skriňa CRAFT R1S  jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a má jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na doplnenie sektorového systému značky CRAFT napríklad do obývacích izieb alebo jedální.

  181.00
 • Vitrína CRAFT S2D
  0 out of 5

  Vitrína CRAFT S2D

  Vitrína CRAFT S2D  jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti pričom je na pravej strane priehľadná a má jednu zásuvku.  Vhodná na doplnenie sektorového systému značky CRAFT napríklad do obývacích izieb alebo jedální.

  156.00
 • Polica CRAFT W1
  0 out of 5

  Polica CRAFT W1

  Systém CRAFT bol vytvorený pre najnovšie trendy v súčasnosti prevládajúce v dizajne nábytku. Cíťte sa v každom interiéri príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému CRAFT.

  44.00
 • RTV stolík CRAFT
  0 out of 5

  RTV stolík CRAFT

  RTV stolík CRAFT vyniká originalitou a komfortom, zároveň pôsobí elegantným a moderným štýlom.  Vhodný predovšetkým do obývacích izieb. Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať obývačkovým sektorovým nábytkom systému CRAFT.

  93.00
 • Regál CRAFT R3S
  0 out of 5

  Regál CRAFT R3S

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.
  Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému CRAFT.

  136.00
 • Komoda CRAFT K6S
  0 out of 5

  Komoda CRAFT K6S

  Komoda CRAFT K6S obsahuje 6 zásuviek. Vhodná do spální,  obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Modernosť je viditeľná z hľadiska tvarovej aj farebnej kombinácie – prirodzenej farby dreva dub kraft plus betónovej konštrukcie smooth gray.

  161.00
 • Komoda CRAFT K2S
  0 out of 5

  Komoda CRAFT K2S

  Komoda CRAFT K2S obsahuje 2x vysúvacie zásuvky + 2x jednodvierka. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb.

  Modernosť komody CRAFT K2S je viditeľná z hľadiska tvarovej aj farebnej kombinácie – prirodzenej farby dreva dub kraft plus betónovej konštrukcie smooth gray.

  115.00