Product Tag - Avallon

 • Obývacia zostava AVALLON
  0 out of 5

  Obývacia zostava AVALLON

  Obývacia zostava AVALLON – nechajte pôsobiť svoju fantáziu a zariaďte si svoju obývačku podľa Vašich vlastných predstáv. Našou prioritou predovšetkým je, že sa riadime prianím našich zákazníkov, a preto Vám prinášame širokú ponuku moderných obývacích zostáv, ktoré presne padnú do Vášho domova.

  784.00
 • Vitrína vysoká 85 AVALLON
  0 out of 5

  Vitrína vysoká 85 AVALLON

  Vitrína vysoká 85 AVALLON – má moderný dizajn a skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na ľavej strane priehľadná. Farebná kombinácia a príjemný vzhľad vytvára harmonický domov.

  201.00
 • Konferenčný stolík 120 AVALLON
  0 out of 5

  Konferenčný stolík 120 AVALLON

  Konferenčný stolík 120 AVALLON – jednoduchý a pritom moderný stolík, s rozdeleným ukladacím priestorom na tri samostatné poličky. Konferenčný stolík je základom každej obývacej izby a keď ho doplníte prvkami z kolekcie AVALLON, relax pri obľúbenej šálky kávy naberie nový rozmer.

  108.00
 • Stolík RTV 150 AVALLON
  0 out of 5

  Stolík RTV 150 AVALLON

  Stolík RTV 150 AVALLON stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje dve zatváracie skrinky, jednu otvorenú poličku a jednu zásuvku. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru. Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby.

   

  104.00
 • komoda 150 AVALLON buk ibsen + biela
  0 out of 5

  Komoda 150 AVALLON

  Komoda 150 AVALLON skladá sa z troch zatváracích častí, pričom je stredná časť priehľadná.  Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si obývaciu izbu komodou z kolekcie AVALLON.

  154.00
 • Jedálenská stolička AVALLON - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.
  0 out of 5

  Jedálenská stolička AVALLON

  Jedálenská stolička AVALLON – je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.

  Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky AVALLON.

  107.00
 • rozkladací jedálenský stôl avallonrozkladací jedálenský stôl avallon
  0 out of 5

  Rozkladací jedálenský stôl AVALLON

  Rozkladací jedálenský stôl AVALLON – praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí.

  Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.

  149.00
 • Skriňa so zrkadlom 150 AVALLON
  0 out of 5

  Skriňa so zrkadlom 150 AVALLON

  Skriňa so zrkadlom 150 AVALLON – priestranná šatníková skriňa, skladá sa z dvoch zatváracích častí, ktoré sú kombinované : vešiak + poličky.

  387.00
 • Skriňa so zrkadlom 200 AVALLON
  0 out of 5

  Skriňa so zrkadlom 200 AVALLON

  Skriňa so zrkadlom 200 AVALLON priestranná šatníková skriňa, skladá sa z dvoch zatváracích častí, ktoré sú kombinované : vešiak + poličky. Žiadna poriadna spálňa sa nezaobíde bez skrine, preto neváhajte a inšpirujte sa šatníkovou skriňou so zrkadlom značky AVALLON.

  495.00
 • Manželská posteľ s nočnými stolíkmi AVALLON
  0 out of 5

  Manželská posteľ s nočnými stolíkmi AVALLON

  Manželská posteľ AVALLON – v posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo. Očakávate od novej postele najmä také vlastnosti , ktoré by korešpondovali hlavne s Vaším zdravím? Potom ste na tom správnom mieste.

  346.00
 • Komoda dvojdverová 150 AVALLON
  0 out of 5

  Komoda dvojdverová 150 AVALLON

  Komoda dvojdverová 150 AVALLON jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí a troch zásuviek. Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si Váš domov komodou z kolekcie AVALLON.

  157.00
 • nastenna polička 140 AVALLON buk ibsen + biela
  0 out of 5

  Polička 140 AVALLON

  Polička 140 AVALLON praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, ktorá má moderný dizajn.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.

  49.00
 • Vitrína nízka 85 AVALLON
  0 out of 5

  Vitrína nízka 85 AVALLON

  Vitrína nízka 85 AVALLON má moderný dizajn a  skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na pravej strane priehľadná. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou nábytku do obývacích izieb značky AVALLON.

  168.00