Spálňové zostavy

Spálňové steny

Kompletné zostavy nábytku zaistia, že všetky jednotlivé elementy budete mať zladené do jedného štýlu. V ponuke firmy ELPO Nábytok nájdete širokú ponuku spálňových zostáv. Vyberať môžete z mnohých obľúbených štýlov a farebných prevedení.

 • Spálňová zostava ROYAL
  0 out of 5

  Spálňová zostava ROYAL

  Spálňová zostava ROYAL vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova. Dokonalým doplnkom k štýlovému domu bude spálňa z kráľovskej série, ktorá je zachovaná v anglickom charaktere

   

  861.00
 • Spalnova zostava PROWANSJA sosna andersen_lefkas tmavy
  0 out of 5

  Spálňová zostava PROWANSJA

  Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému PROWANSJA. Vyniká originalitou a komfortom. Dôležitou súčasťou spálňovej zostavy je provensálsky štýl vďaka, ktorému pôsobí moderne a neodolateľne.

  1,020.00
 • Spálňová zostava AGA 4
  0 out of 5

  Spálňová zostava AGA 4

  Spálňová zostava AGA 4 vyniká svojím bielym leskom. Pôsobí luxusne a moderne. Posteľ svojou farebnou kombináciou ekokože biela/grafit dokáže zabezpečiť tú pravú originalitu.

  1,221.00
 • Spálňová zostava AMADIS 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 3

  Spálňová zostava AMADIS 3 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  738.00
 • Spálňová zostava AMADIS 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 1

  Spálňová zostava AMADIS 1 vyniká svojím farebným variantom, ktorý zabezpečuje pocit útulného domova a pohodlia. Svojím designom pripomína detskú izbu.

  719.00
 • AMADIS - spalnova zostava vanilka_orech
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 2

  Spálňová zostava AMADIS 2 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova.

  710.00
 • Spálňová zostava BS 6
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 6

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže vyvolať pocit bezpečia útulného domova a pravej rodinnej atmosféry.

  1,151.00
 • Spálňová zostava BS 5
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 5

  Cíťte sa  v každej spální príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pravú atmosféru útulného domova.

  929.00
 • Spálňová zostava BS 4
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 4

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká svojím komfortom a originalitou. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova v každom interiéri.

  1,038.00
 • Spálňová zostava BS 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 3

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká svojou originalitou a komfortom, dokáže navodiť pocit útulného domova každého interiéru.

  1,121.00
 • Spálňová zostava BS 2
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 2

  Moderná spálňová zostava BS 2 vyniká originalitou. Dôležitou súčasťou každej spálne je posteľ. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vďaka vysokému lesku dokáže zabezpečiť pocit útulného domova v každom interiéri.

  1,370.00
 • Spálňová zostava BS 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 1

  Cíťte sa vo svojej spálni vždy príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou zo systému BS. Moderná spálňová zostava dokáže navodiť pocit bezpečia a útulného domova v každom interiéri.

  1,103.00
 • Spálňová zostava GRENADA 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 1

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému Grenada. Vyniká originalitou, komfortom a svojím designom dokáže zabezpečiť pocit útulného domova v každom interiéri.

  1,032.00
 • Spálňová zostava GRENADA 2
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 2

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému Grenada. Vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit útulného domova a rodinného zázemia.

  980.00
 • Spálňová zostava GRENADA 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 3

  Spálňová zostava Grenada 3 vyniká svojou originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pocit útulného domova a tiež pravú atmosféru rodinného zázemia.

  1,018.00