Poschodové postele

Poschodové postele

Detská izba pre dve deti a priestor treba využiť veľmi premyslene? Vyberte deťom poschodovú posteľ od firmy ELPO Nábytok. V ponuke sú krásne poschodové postele v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach pre praktické využitie priestoru detskej izby.

 • Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK

  Očakávate od novej postele najmä také vlastnosti , ktoré by korešpondovali hlavne s Vaším zdravím? Potom ste na tom správnom mieste. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou ERYK. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. S nami si určite vyberiete.

  350.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby CARINO s ÚP biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby CARINO s ÚP

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou CARINO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ CARINO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.

  404.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby CLIR s ÚP
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby CLIR s ÚP

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou CLIR. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ CLIR dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí. S nami si určite vyberiete.

  404.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby MIKO biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby MIKO

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou MIKO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ MIKO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.  Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

   

  434.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby KUBUS
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby KUBUS

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou KUBUS. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ KUBUS dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.

  434.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby RICO B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby RICO

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou RICO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ RICO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.

  434.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby RINO biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby RINO

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou RINO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ RINO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.

  404.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby TAMI B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby TAMI

  Poschodová posteľ TAMI a obsahuje úložný priestor a trojstupňový rebrík pre deti. Vďaka bohatým farebným prevedeniam dokáže vyplniť detské sny a priania. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

  450.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK B
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK B

  Poschodová posteľ ERYK nemá úložný priestor.Svojou originalitou dokáže zabezpečiť veľa detských zážitkov.Spodná časť šuflíka je vybavená dodatkovým matracom. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

  537.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby CLIR biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby CLIR

  Poschodová posteľ CLIR nemá úložný priestor. Obsahuje trojstupňový rebrík pre deti. Vyniká svojou originalitou. dolnej časti sa šuflík s dodatkovým matracom. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

  467.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby KUBUS B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby KUBUS

  Poschodová posteľ KUBUS nemá úložný priestor. Spodná časť šuflíka na kolieskach obsahuje v sebe dodatkový matrac.Postel KUBUS – trojstupňový rebrík pre deti. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

  495.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO

  Poschodová posteľ MIKO nemá úložný priestor. V spodnej časti sa nachádza vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom na spanie + trojstupňový rebrík pre deti. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

   

  495.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO

  Poschodová posteľ RICO nemá úložný priestor. Posteľ RICO disponuje vysúvacím lôžkom na kolieskach s dodatkovým matracom. Vyniká svojou originalitou a komfortom .

  496.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby RINO
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby RINO

  Poschodová posteľ RINO nemá úložný priestor, má k dispozícií trojstupňový rebrík pre deti. V spodnej časti sa nachádza vysúvací šuflík s dodatkovým matracom na spanie 180 x 80. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou RINO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  467.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby TAMI biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby TAMI

  3 osobová poschodová posteľ TAMI b nemá úložný priestor, má k dispozícií trojstupňový rebrík pre deti + vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom na spanie. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.

   

  496.00