Prowansja

Obývací sektor Prowansja

 • zrkadlo PROWANSJA ls sosna andersen lefkas tmavý
  0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS

  Zrkadlo PROWANSJA LS – je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.

  Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

  76.00
 • Konferenčný stolík PROWANSJA st
  0 out of 5

  Konferenčný stolík PROWANSJA st

  Konferenčný stolík PROWANSJA st – je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí.

  Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  67.00
 • Vitrína PROWANSJA W1S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W1S

  Vitrína PROWANSJA W1S – skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom.

  Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  158.00
 • Vitrína PROWANSJA W2S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W2S

  Vitrína PROWANSJA W2S – skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje dve zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom.

  Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  248.00
 • Skriňa PROWANSJA S1D
  0 out of 5

  Skriňa PROWANSJA S1D

  Skriňa PROWANSJA S1D – je to jednoduchá a praktická skriňa, je to jedno dverová skriňa .Vyniká originalitou a komfortom.

  Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  146.00
 • Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D
  0 out of 5

  Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D

  Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D – na obidvoch stranách má zatváracie skrinky s priehľadnými dverami a v strede má dve samostatné otvorené poličky.

  S komodou K4S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.

  145.00
 • Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D
  0 out of 5

  Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D

  Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D – je jednoduchý a praktický, vďaka šiestim otvoreným poličkám má dostatok úložného priestoru napríklad na dekorácie.

  S komodou K3S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.

  101.00
 • Komoda PROWANSJA K6S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K6S

  Komoda PROWANSJA K6S  obsahuje šesť zásuviek, nad nimi sa nachádzajú tri samostatné poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.

   

  206.00
 • Komoda PROWANSJA K4S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K4S

  Komoda PROWANSJA K4S obsahuje štyri vysúvacie šuflíky a po bokoch komody sa nachádzajú dvierka.PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.Kombinácia bieleného dreva – PINE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

  199.00
 • Komoda PROWANSJA K3S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K3S

  Komoda PROWANSJA K3S obsahuje tri vysúvacie šuflíky, na pravej a ľavej strane 1x dvierka a v strede sa nachádzajú dvierka so sklom.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.  Kombinácia bieleného dreva – PINE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

  219.00