Detské postele

Detské postele

Detské postele

Široká ponuka postelí do detských izieb. Hľadáte niečo klasické? S úložným priestorom alebo s možnosťou prístelku? Alebo nejakú špeciálnu postieľku, napr. v tvare autíčka? Prezrite si ponuku firmy ELPO a vyberte deťom krásnu postielku.

 • Detská posteľ AUTÍČKO
  0 out of 5

  Detská posteľ AUTÍČKO

  1 osobová posteľ AUTÍČKO –  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou Autíčko. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  194.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK

  Očakávate od novej postele najmä také vlastnosti , ktoré by korešpondovali hlavne s Vaším zdravím? Potom ste na tom správnom mieste. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou ERYK. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. S nami si určite vyberiete.

  350.00
 • Posteľ pre 2 osoby nízka CLIR biela/biela
  0 out of 5

  Posteľ pre 2 osoby nízka CLIR

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou CLIR. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. S nami si určite vyberiete.

  339.00
 • Vianočná zľava - detská posteľ LUKI FROZEN
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI FROZEN

  Detská posteľ LUKI FROZEN – Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou LUKI. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI TOMMY
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI TOMMY

  Detská posteľ LUKI TOMMY – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI GIRL
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI GIRL

  Detská posteľ LUKI GIRL  – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI AUTÍČKO
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI AUTÍČKO

  Detská posteľ LUKI AUTÍČKO – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI LETEC
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI LETEC

  Detská posteľ LUKI LETEC – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI PIRÁTI
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI PIRÁTI

  Detská posteľ LUKI PIRÁTI – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI PONY
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI PONY

  Detská posteľ LUKI PONY – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI SUPER HERO
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI SUPER HERO

  Detská posteľ LUKI SUPER HERO – vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI HELLO KIDS
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI HELLO KIDS

  Detská posteľ LUKI HELLO KIDS vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • Detská posteľ LUKI JUNGLE
  0 out of 5

  Detská posteľ LUKI JUNGLE

  Detská posteľ LUKI ZOO vyniká originalitou a komfortom.  V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.

  211.00
 • 1 osobova postel SOFIX biela_biela
  0 out of 5

  Posteľ SOFIX

  Nepokojný spánok alebo jeho nedostatok zhoršuje naše fyzické ale aj psychické zdravie. Kvalitný spánok je dôležitý najmä z hľadiska našej regenerácie. Výhodou posteli SOFIX je úložný priestor.

  222.00
 • Posteľ CLASIC biela/biela
  0 out of 5

  Posteľ CLASIC

  Posteľ musí spĺňať predovšetkým hlavnú vlastnosť, ktorou je kvalitný spánok. Preto Vám ponúkame široký výber postelí pre Váš nerušený spánok. Vyberať môžete z mnohých šírok, štýlov i farieb.

  222.00